Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna

O gabinecie

ORIS to renomowany Gabinet Stomatologiczny, który oferuje pacjentom usługi dentystyczne najwyższej jakości. Działamy na rynku od 1993 roku, tak więc cechuje nas duże doświadczenie oraz stałe uzupełnianie wiedzy na licznych szkoleniach i kursach medycznych.

Gabinet Stomatologiczny ORIS zawsze stawia na pierwszym miejscu zdrowie oraz zadowolenie pacjentów. Każdy oferowany przez nas zabieg, w tym także leczenie kanałowe wykonywany jest na profesjonalnym sprzęcie leczniczym i diagnostycznym. Wykonywane przez nas usługi przeprowadzamy z wykorzystaniem Koferdamu w celu zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu pracy.

o gabi-min
st4-min
o gabi 2-min

Opinie naszych pacjentów

  • Profesjonalne podejście do pacjentów, dość krótkie terminy, bardzo sympatyczni lekarze i reszta personelu. Zabieg wyrywania zęba bezbolesny:)
    Ewelina Kandulska- Opinia Google
  • Korzystam od lat z szeregu usług stomatologicznych w tejże przychodni i jestem bardzo zadowolony. Śmiało mogę polecić.
    Artur Kuchta- Opinia Google
  • Tak pięknie zęba jak Pan Wojtek nie zrobił mi nikt! Nie tylko profesjonalnie ale i estetycznie - wszystko do siebie pasuje. Polecam!
    Sylwia Zeh Waligóra- Opinia Google

Kontakt i dojazd

Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna ORIS
ul.1 Maja 26a
64-100 Leszno

Godziny otwarcia

Poniedziałek – czwartek: 8-19
Piątek: 8-16

Rejestracja

Telefonicznie lub osobiście w przychodni. Możliwość ustalenia innych godzin przyjęcia bezpośrednio z pacjentem.